Bine ai venit te rugam inregistreaza-te!

Administrator xXSUICIDEXx
ID Contact: andrei_uniq
Succes!

AcasaAcasa  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

[NFS Club]Ajutor la Wanted

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
BlackFight
Administrator
Mesaje Mesaje : 270
Reputatie Reputatie : 1
Varsta Varsta : 27
Browser Browser : Chrome
Sex Sex : masculin
MesajSubiect: [NFS Club]Ajutor la Wanted Dum Feb 09, 2014 3:50 am

WoW a scris:
Deci, fac acest topic deoarece am observat ca majoritatea nu va descurcati deloc. Nu il luati in gluma, tratati-l ca pe o regula, in caz contrar, nu veti mai fi ajutati.

CAND CERETI AJUTOR LA WANTED:
1.Prima data asigurati-va ca aveti ce-l putin wanted 3(consider ca de w1-w3 poate scapa oricine) si ca aveti ceva PD/FBI/NG care sa va urmareasca(daca aveti 1-2 gabori ce va urmaresc, eu zic ca va puteti descurca).
2.Incercati mereu sa fiti minim 2 in masina, unul conduce, iar ce-l care sta pe g da informatii pe /c, de aceea exista acest chat, nu pentru glume proaste si nepiperate.
3.In momentul in care indepliniti cele doua conditii de la punctele anterioare, puteti cere ajutor, dar in felul urmator(model, nu este necesar sa fie identic cu al meu!):
/c help, w7, sunt cu OnlyHate in SF, ne indreptam spre intrare LV/aero parasit/TM/spray LV/etc.
3.Trebuie sa luati in considerare ca mesajul trebuie facut la obiect, detaliat si precis pentru ca ceilalti membrii sa poata reactiona rapid si prompt pentru a va putea acorda ajutorul pe care-l cereti
4.Cand un coleg ajunge la cel care a cerut ajutor, nu stati sa cereti mp5/sa dati /usedrugs sau mai stiu eu ce, va urcati pe masina/dati g RAPID pentru a evita sa fiti prinsi.
5.EVITATI SPAM-UL!!!

CAND OFERITI AJUTOR LA WANTED:
1.Asigurati-va ca infernusul este reparat si ca aveti fuel suficient.
2.Cand ajungeti la cel care a solicitat ajutor, nu-l calcati, loviti sau mai stiu eu ce, ci asteptati sa se urce in/pe masina si o luati la sanatoasa sau, in cazul in care va considerati neamuri cu Chuck Noris, le dati down la gabori.
3.Dupa ce sunteti in siguranta, atunci puteti sa da-ti /usedrugs sau /usepills, sa faceti /fill la masina sau sa reparati ori sa va dati arme.
Incercati sa respectati acest tutorial, nu este foarte greu, ci din contra, ne poate ajuta sa evitam spam-ul si certurile de pe /c.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://pro-head.forumz.ro

[NFS Club]Ajutor la Wanted

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Servere :: ProZoneX The Godfather Server :: Factiuni :: Cluburi :: Nfs Club-
Social Media Buttons